Strona główna » Prasa » Instrukcja seksu analnego w szkole

Instrukcja seksu analnego w szkole

Ponieważ generalnie jestem człowiekiem stroniącym do mediów to docierają do mnie strzępki informacji. I tak właśnie jednym ze strzępków informacji jakie do mnie dotarły jest to, że podobno w polskich szkołach rozdawane są ulotki instruujące jak stosować technikę seksu analnego? Jeśli jest to prawda to ja już nic z tego nie rozumiem… dlaczego w szkole kolportowane są materiały instruujące o jakiejkolwiek technice seksualnej? Jaka to jest szkoła (podstawowa, średnia)???? Nikt mi nie wytłumaczy, że lepiej jest aby dziecko wcześniej wiedziało co to jest seks bo to jest głupi argument… taki sam jak lepiej jest wcześniej umrzeć niż później bo i tak się umrze.

A co z rodzicami, którzy po prostu nie chcą aby ich dziecko wiedziało co to jest seks? Dlaczego w przestrzeni tak zwanej publicznej kolportuje się treści, które uchodzą chyba w jakimkolwiek systemie moralnym za gorszące? Dlaczego pojawiają się one w takim miejscu jak szkoła? Czy rodzice mają wybór przy decydowaniu do której szkoły będzie chodziło dziecko?

Przez dzieje cywilizacji, jedynym miejscem uczącym seksu były domy publiczne, które nigdy nie aspirowały to roli filara i twórcy masy społecznej. A tutaj mam doczynienia albo z k….ską edukacją albo z edukacją k….twa! Trzeciej drogi nie ma! Tylko dlaczego do wojny pedałów z homofobami i kryptopedałami wciągane są dzieci??? W takim wypadku ani homoseksualiści ani heteroseksualiści ani nikt kto się na to zgadza (czynnie lub biernie) – włącznie ze mną – nie zasługuje na szacunek!

Reklamy

2 komentarze do “Instrukcja seksu analnego w szkole

  1. No tak, argument równie nieśmiertelny jak spiskowa teoria dziejów. Dla mnie pozostaje kwestią nad wyraz wątpliwą czy nastoletni uczeń – skoro już używamy tej metafory – szkoły podstawowej jest w stanie zrozumieć zagadnienia z wyższych klas szkół średnich lub uczelni wyższych. Na pewno jest to problem z którym musi sobie radzić każdy rodzić. I to jest chyba moment od którego należy zacząć…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s